تا سال ۱۴۰۰ جذب قاضی ادامه دارد

[ad_1]

تا سال ۱۴۰۰ جذب قاضی ادامه دارد وزیر دادگستری با بیان این که افزایش و جذب قضات یکی از اقدامات برای کاهش اطاله دادرسی است، گفت: در پنج سال گذشته چهار هزار قاضی جذب شدند و برای پنج سال آینده نیز شمار دیگری قاضی و کارمند جذب می شوند. حجت الاسلام و المسلمین مصطفی پورمحمدی […]

تا سال ۱۴۰۰ جذب قاضی ادامه دارد

وزیر دادگستری با بیان این که افزایش و جذب قضات یکی از اقدامات برای کاهش اطاله دادرسی است، گفت: در پنج سال گذشته چهار هزار قاضی جذب شدند و برای پنج سال آینده نیز شمار دیگری قاضی و کارمند جذب می شوند.
حجت الاسلام و المسلمین مصطفی پورمحمدی روز چهارشنبه پس از پایان جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران درباره تعامل دولت و قوه قضاییه برای کاهش اطاله دادرسی افزود: این مساله، دغدغه قوه قضاییه است که ما برای کاهش تعداد دادرسی چند کار انجام می دهیم.
وزیر دادگستری افزود: نخستین کار افزایش و جذب قضات است که در پنج سال گذشته چهار هزار قاضی جذب شده و برای پنج سال بعدی نیز جذب قاضی و جذب کارمند در نظر گرفته شده است.
پورمحمدی افزود: مهم ترین کار در اطاله دادرسی افزایش قضات است که روند آن از گذشته شروع شده و ادامه پیدا می کند.
وی با تاکید بر این که اقدام مهم قضازدایی و کاهش عناوین مجرمانه است، اظهارداشت: کاهش عناوین مجرمانه در کاهش پرونده و ورود به دستگاه قضایی بسیار تاثیرگذار است.
وزیر دادگستری ادامه داد: این اقدام دومی است که مجموعه دولت به خصوص وزارت دادگستری به طور جدی این مساله را دنبال می کند.


لینک کوتاه
http://dadnegar.com/?p=10651


به کانال تلگرام دادنگار بپیوندید


[ad_2]

لینک منبع

دسته‌هادسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *